PizzaPoly

Про нас

Зазвичай люди приходять в PizzaPoly, щоб просто поїсти. Далі піца робить все сама. Люди бачать, що вона смачна і повертаються знову. Нам головне перший раз це показати.

Для нас PizzaPoly - не тільки піца. Ні, це теж, але в першу чергу це велика справа, яка надихає нас, змушує щоранку прокидатися і з цікавістю продовжувати роботу.

Взагалі піца – дуже проста штука, її складно зіпсувати. Досить хороших інгредієнтів та правильного тіста. Це конструктор, якщо деталі якісні, то і результат буде в порядку. Тому ми використовуємо по справжньому тонке тісто, якісні, дбайливо відібрані інгредієнти і використовуємо справжній сир моцарелла, який тягнеться як на картинці. :Ь

Ще одним важливим фактором є те, що ми використовуємо професійне високотехнологічне обладнання італійського виробника “Apach” – це дозволяє дотримуватися всіх стандартів виготовлення італійської піци.

Наш персонал – дружна згуртована команда – виконають замовлення як найкраще і поділяться хорошим настроєм. 🙂
Захоплюючий процес приготування буде відбуватися прямо у вас на очах!

Ми впевнені: зараз довіра, чуйність і відкритість – серйозні конкурентні переваги. І ми хочемо працювати в світі, де люди довіряють один одному. Ми створюємо такий світ, роблячи такий продукт, як піцу. І це лише спосіб жити так, як ми хочемо!

Наша Команда

Ті, хто робить магію!
Той самий чарівний голос 😉

Світлана

Big Boss 😎

Поліна

Хаотичний катала 😂

Владислав