PizzaPoly

Акції

Зареєструйся на нашому сайті, стань учасником нашої програми лояльності та отримай на пошту безстроковий промокод на -7% від нас!

Щоб стати учасником бонусної програми, Вам достатньо зареєструватися на нашому сайті. Після цього промокод вам прийде на електронну пошту, яку ви вказали при реєстрації. Промокод діє для першого та всі наступні майбутні замовлення. Промокод не діє на напої, закуски та акційні товари.

PizzaPoly Club! Приєднуйся до нас!

Замовляй у PizzaPoly піцу від 129 грн!

Акція діє лише на піцу з категорії «Краща ціна». До категорії входять: Маргарита, Гавайська традиційна, Гавайська класична, Регіна та 4 сезона. 
Акція діє щодня. Акція діє при замовленні у піцерії та з собою. Акція розповсюджується на доставку при умові замовлення від 200 грн. Подвійні інгредієнти до акційних піц додаються за окремою ціною. 

Цінопад від Pizzapoly!

Замовляй кожну другу піцу зі знижкою -35%!

Акція діє щодня.
Акція розповсюджується на піци діаметром 30 см. Акція діє на доставку та на замовлення у піцерії  з собою. Знижка надається при умові замовлення товару через контакт-центр. Знижка надається на найдешевший товар у чеку. Акція не сумується з іншими акційними пропозиціями. Умови програми лояльності PizzaPoly не розповсюджуються на акційну пропозицію. До акційної піци є можливість додати додаткові інгрідієнти за окремою ціною.

Однієї мало? Бери більше!